Oferta

 

Pokoje gościnne „MARTIZ” w Lubinie oferują Państwu komfortowy i niedrogi nocleg położony przy międzynarodowej trasie krajowej E65, łączącej północny zachód z południem Polski. Obiekt znajduje się w okolicy lotniska, stadionu Zagłębia Lubin, oraz siedziby KGHM S.A.

Specjalizujemy się w noclegach dla firm, grup zorganizowanych, studentów oraz turystów, którym przy dłuższych pobytach udzielamy upustów.

W naszym, obiekcie nie wydacie kilku stówek za nocleg, nie zagwarantujemy Wam Boya hotelowego, mini barku czy puszystych szlafroków, ale damy Wam możliwość przenocowania w czystym pokoju, przygotowania posiłku w aneksie kuchennym, bądź zamówienia domowego śniadania. Naszą ofertę kierujemy do osób, które poszukują dobrego noclegu w atrakcyjnej cenie. Turyści będący w podróży, pracownicy firm, goście weselni, grupy zorganizowane – to nasi docelowi klienci.

 

Wszystkie pokoje mają dostęp do internetu oraz telewizor. Część pokoi wyposażona jest w pełny węzeł sanitarny.

 

Obiekt posiada bezpłatny parking. Istnieje również możliwość wynajęcia za dodatkową opłatą parkingu strzeżonego.

 

Obiekt nasz położony jest przy drodze przelotowej Wrocław-Zielona Góra (trasa krajowa nr 3), nieopodal stadionu Zagłębia Lubin, giełdy samochodowe, KGHM-u oraz lotniska.

 

 

Szybka rezerwacja